Únor 2011

Deka pro Schleich

22. února 2011 v 10:02 | bobeška |  Moje výrobky
Toto je deka pro sch. Koníci ji mají velmi rádi,a patří Fénixovi.
Potrava

16. února 2011 v 14:26 | bobeška
Víme že schleich a breyer jsou jenom modely,ale proč by nemohli také žrát jako živí koně? Potrava ale musí být pečlivě vybraná.
1.Vemte si třeba trávu, seno a oves. Rozdělte to do stejných žlabů a nechte to u koníka v boxe. Za půl hodiny přijďte a koukněte se, co koník nejvíce žral a to mu dávejte, a občas to vystřídejte za jiné krmivo.
2.Nikdy to nepřehánějte. Když dáte koníkovi jednu mrkev po práci tak se nic nestane. Pokud ale koníkovi 3 kila jablek,bude mít koliku.
3.Všechno ovoce, zeleninu  seno pečlivě omejte. Jistě by se vám nelíbilo kdyby před vás postavili mrkev právě vytaženou z hlíny.Seno dejte do čistého barelu s vodou. Očistí se tak od všech nečistot které v něm jsou.

Přívěs pro koně

14. února 2011 v 19:36 | bobeška |  Areál HBV
Toto je přívěs pro koně. Vozíme s ním koně na soutěže.

kam dát koně breyer a schleich (stáje....)

11. února 2011 v 14:39 | bobeška
jezdci v jehličí

Když máte breyera jako koníčka,je nezbytné abyste měli také kvalitní stáje.Když dáte breyera nebo schleicha do krabice od bot nebo od jablek určitě mu tím radost neuděláte.Pro breyer i schleich je  nejlepší polička.Každá návštěva se tak může kouknout na vaši sbírku,koně se neodřou a poličky se vám konec konců nepletou pod nohy jako krabice.Pokud si ale zakoupíte stáj,bude to lepší.Pastvina je také velmi důležitá.Koníci se tam mohou proběhnout a často se tam i skamarádí.
Tréninkové haly můžete udělat z lepší krabice nebo moho být jen na zemi.Ale tvořte je převážne v nějakém zákoutí pokojíčku nebo zahrady aby koně a jezdci měly klid na trénování.
Je také důležité aby koně měli co žrát.Jsou to sice jen modely ale kde je napsané že by nemohli také žrát jako živí koně? Mohou být buď na louce kde se do syta najedí a nebo mohou  dostat oves ječmen a jadrné krmivo až do boxu.A okolo koně by mělo být čisto.Pokud je kůň uklizané poličce stáji či boxu, podává lepší výkony než kůň ve špatne udržovaném stavu.