Červenec 2011

Ahoj

31. července 2011 v 20:24 | bobeška
Ahoj, já se tak příšerně nudím, už jsem dělala úplně všechno. Četla jsem si, vyráběla věcičky na koníky, vyrobyla 4 boxy pro koníky, malovala jsem si, postarala jsem se o koníky, brouzdala po různých rančích a před chvílí jsem okukovyla breyery. No jo, jenže k čemu mi to je, když mi mamka s taťkou žádného breyera nekoupí. Jim se prý nelíbí a já bych moc moc chtěla ten setík jak je tam 9 koníků a 1 hříbátko. Třeba jako dárek k narozeninám. Taky zato věčný uklízení myčky pokojíčku a koupelny+kuchnyně........
Jestly máte nápad jak zahnat moji nudu tak prosím napište do komentářů.

Soutěž O......................

5. července 2011 v 11:54 | bobeška
Pořádám moji první soutěž na blogu!!!!!!!! Je to soutěž o nejlépe vyfoceného koníka. Můžete si vybrat prostředí, plemeno koníka......... Ale jedna podmínka: Koník musí být ob firem: Schleich, Breyer a Bulyand. Přeji hodně štěstí!!! PS: Do soutěže vyplňte:

Vaši přezdívku
Jméno koníka (poníka)
Jméno koníkovi stáje
Plemeno koníka

Soutěž končí: od 5.7 2011 do 12.5 2011.
Kdyby jste něčemu nerozuměli, zeptejte se v komentářích,

Mám nové koníky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. července 2011 v 11:42 | bobeška |  Novinky
Dostala jsem 14 koníků!!!!!!! Museli jsme předělat stáje, aby se tam vůbec vešly. No fotky dodám, ale všechny musím zkracovat. Užíváme si s koníky prázdniny a dneska jdeme ven, protože na začátku prázdnin příšerně lilo. Přeji všem hřebčínům, jízárnám a ranchům: Ať vám koně jdou.