Květen 2012

Pár fotek koníků které si přeji

31. května 2012 v 9:00 | bobeška |  Fotogalerie
Tak sem dávám fotky mích několika vysněných modelů značky BREYER. Příště dám možná SCHLEICH, to ještě nevím. No, tak užijte si je, třeba je mezi nimi i ten váš :)


[Breyer Big Chex to Cash]1. je můj veliký oblíbenec - Big Chex To Cash. Přeji si ho už moc dlouho, ale, když byl jednou u TH, tak mamka řekla, že ani náhodou..... Pak mi ho chtěla objednat ségra, protože jsem za ní něco udělala, už ani nevím co, ale přistihla jí mamka, a zakázala to také... Tak, snad to vyjde příště :)
Breyer Goffert 369 Friesian
Breyer Goffert 369 Friesian
A můj další velký oblíbenec - Gooffert 369.... Slaďoušek :) Mám ráda frísáky, u TH jsem ho bohužel nikdy neviděla, tedy, co jsem se začala zajímat o BH.... V jiných e-shopech, hlavně těch německých jsem ho už viděla, ale bohužel, zase to neklaplo...

Breyer Horses Little Tahoma

Breyer Horses Little TahomaTahomu jsem si též nemohla odpustit :) Zalíbila se mi v jednom fotopříběhu, už si nevzpomínám, kde byla, ale to nevadí :) Má krásný kukuč, kdyby někde byla, a povedlo se to, brala bych jí :)
PhotobucketA můj miláček! Foxík :) U TH jsem ho bohužel nikdy, za dobu sbírání neviděla, ale snad se mi někdy povede, si ho pořídit :) Líbí se mi na něm všechno, boží koníček :)

Teďka mě napadlo, se kouknou na e-bay, jestli tam něco není, ale opravdu jen kouknout, taťka mi teď asi opravdu nic nekoupí...

Tak, zase někdy sem dám fotky svých oblíbených koníků, tohle ještě zdaleka není všechno :)


Bleskovka 2.

30. května 2012 v 9:00 | bobeška
A máme tady další bleskajdu :) Moc se těším na vaše odpovědi :)

1. Máte rádi dostihy?
2. Kolik máš ve stáji koníků?
3. Jaké je (asi) maximum lidí, které navštívilo tvůj blog za den?
4. Máš ráda ovoce, nebo zeleninu?
5. Šla by jsi místo školy třeba domů, nebo ven?
6. Byla jsi někdy na nějakých koˇmských závoděch? (jakýchkoliv?)

Snad se bleskovka líbila. Je tam jen 6 otázek, více mě jich nenapadlo....

Archivní fotky

29. května 2012 v 9:00 | bobeška |  Fotogalerie
Ahoj :) Teď jsem asi někde na škole v přírodě a hraju nějakou hru.... Nebo jsem s holkama na pokoji :) Přidám vám sem několik fotek, které jsem fotila ještě mím starým foťákem, taky jsem neměla tolik zkušeností :)

Začneme od začátku.... Tohle byla moje 1. fotka, kterou jsem tady zveřejnila... A to právě přijela Verče, jezdkyně na Miráklovi... :)
A pak ještě tahle...


To sice není zas tak ávno, ale už jsem měla svůj nynější foťáček :) Chilísééék! :)
Promiňte. malinko roztáhlá....

Tak snad se líbilo :)

Afrodita

28. května 2012 v 9:00 | bobeška |  Koně v HBV
Jméno: Afrodita
Věk: 8 let
Plemeno: Saddlebred
Pohlaví:klisna
Potomci: Viki
Otec: Filip
Matka: -
O ní: Afra je maminka naší malé klisničky Viki. Vyniká v různých výstavách, ale takíé ve westernu. Malé děti jí nevadí, ale nemusí je mít celý den na zádech. Má ráda mrkvičku, a pokuď se nějaká objeví ve stájí, kdekoliv, tak je to Afřin jasný cíl :)


Erik

27. května 2012 v 10:00 | bobeška |  Koně v HBV
Jméno: Erik
Věk: 5 let
plemeno: Velkopolský kůň
pohlaví: hřebec
Otec: Ikaryus
Matka: Amanda
Zvláštnost: Přemoalovám od Mazla
O něm: Erik se narodil tady v čechách. Je z prvotřídního českého chovu, výborné povahy a nádherného zbarvení. Jako hříbě pobíval ve stáji nedaleko Českých Budějovic a byl prodán na aukci. Koupil si ho jeden pán, aby ho vycvičil. Měl to být školní kůň, ale Erikovi se to samosebou moc nelíbilo, začal zlobit a tak ho ten pán prodal. Jeho inzerát jsme našli na internetu my, a od té doby nám patří :)
Pro dnešní den a další týden

27. května 2012 v 6:34 | bobeška |  Deník HBV
Ahoj!
Tak, za chvilku musím do ZUŠky, máme tam zkoušku.... Líp nám to fakt učitelka naplánovat nemohla.... Já odejdu naštěstí v 10h, ostatní až v jednu odpoledne :) Jedu totiž na tu školu v přírodě :) Už se moc moc těším. Články tady máte přednastavené na každý den jeden, více jsem bohužel nestihla.... Snad nevadí, v pátek napíšu aktuálně, i když budu muset vybalovat a pak jít ZASE do ZUŠky, protoe tam máme vystoupení.... Jo a určitě přijďte na párty u...... Schleichovky, já tam budu až o víkendu, snad nevadí :)

Tak si tady ten týden užijte, nebojte, já se vrátím tedy tak v půl jedenácté :)

CIAO!

Erikova vyjížďka ve westernovém

26. května 2012 v 16:08 | bobeška |  Fotogalerie
Tak se dnes Erik hezky projel s Péťou na vyjížďce :) Bylo to opravdu super, bylo teplíčko, jak jsem psala :)
Péťa chtěl Erikovi trochu ukázat areál, ale ukázal mu ho vlastně celý. Erika moc baví western, ale anglie mu také nevadí.


Fotky jsou tady :)

Jsem zpět :)

26. května 2012 v 14:46 | bobeška |  Deník HBV
Tak jsem se vrátila od babičky, musím říct, že je venku krásně teplíčko :)
Asi za chvilku půjdu ven, mocžná, že nafotím i vyjížďku, třeba Erika :) U babičky jsem nezahálela a vyrobila sulku pro BH Buck , ale Buck už není taková, jaká byla.... No, to uvidíte :) Tak dobře no, já vám to řeknu.....

Teď je z ní vranka... Měla totiž ještě skvrny od té předchozí malby..... Sice to nebylo na fotkách moc vidět, ale v reálu... Fuj! Teď e mi líbí ai nejvíce, je z ní francouzský klusák :) Njn, proto ta sulka :) Tu asi nafotím taky, ale musím ještě udělat nějaký ten postroj, už jsem si to našla v knížce....

Tak já letím ven, a vy, co můžete, tak utíkejte taky! :)
Hezké, a snad i teplé odpoledne!:)
Ještě že už je ta protivná zima za námi... Brrrrr.... :D

Dnes tu nebudu

25. května 2012 v 10:00 | bobeška |  Aktuality

PŘEDNASTAVENO


Ahoj! tak, teď jsem asi na hodině angličtiny, blééééé.... No, ale probíráme zrovna město, tak to není zas tak děsné, když jsme dělali projekty, tak jsem do svého města samosebou umístila i několik stájí... :)

Chtěla jsem jen říct, že tu dneska nebudu, protože jsem a spím u babičky.... Ale, v neděli snad napíšu, v sobotu ale vlastně taky....
Jo a v neděli odjíždím na tu školu v přírodě, články máte přednastavené na každý den :)
Tak se mějte :)
Bobeška

Nový koník od Mazla

24. května 2012 v 17:50 | bobeška |  Deník HBV
Ahoj!
Tak dnes mi přišel nový koník od Mazla. Jak asi víte, nechala jsem si ho u ní přemalovat. MAlovala ho podle obrázku, který jsem jí poslala :) Výsledek je ohromující, moc jí děkuji :))))

Jmenuje se Erik :) Nemůžu se na něj vynadívat, teďka stojí vedle mě na stole a kouká, co to píšu. Jsem moc ráda, že ho mám, má i podkůvky :) Ateď konec řečí, a jdeme na fotky!

PS: To nejsopu škrábance, ale ten nemožný prach a sluníčko...
Naživo vypadá lépe, ale i teď je krásný :)
Tato fotka z dálky zachycuje jeho přirozenou krásu... :)
ťutínek :)

Nechci se vytahovat, ale jsem hrozně moc šťastná :) Díky Mazliku :)

Teploučké odpoledne....

23. května 2012 v 14:52 | bobeška |  Deník HBV
Před chvilkou jsem si byla venku užít to teplo :) Taky je u vás takhle? Já jsem byla venku jen v šortkách a tílku, a bylo mi vedro :) Nefouká, prostě je hezky, jen aby to vydrželo.... Fotky toho ateliéru a ohlávky sem pak dám, ale teďka pracuji ještě na jedné, a tak to sem dám společně, snad nevadí.... :)

Tak se mějte a užívejte si to krásné jaro-léto :)
Abík na procházce :)

Europa

23. května 2012 v 10:00 | bobeška |  Koně v HBV
Jméno: Europa
Věk: 4 roky
Plemeno: Appaloosa
Pohlaví: klisna
Otec: -
Matka: -
O ní: Europa se narodila v Americe. Její rodiče ještě stále hledáme, víme ale, že její otec byl docela dobrý v reiningu. Eura jezdí převážně westernově, občas si přeskočí nějakou tu překážku v anglickém vybavení. Je trošičku líná, ale jakmile zjistí, že jezdec nen jen tak nějaký začátečník, je výborná. Je ale ještě mladá, a tak se má stále co učit :)
PS: Europa není odřená, to je jen ta blbá špína a prach....

22.5.

22. května 2012 v 18:21 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj!
Tak jsem dneska zajela do města, do Koruny. Doporučila mi to tam kamarádka, mají tam prý spoustu zajímavých věcí. Já už jsem si před časem chtěla koupit jemné korálky na nějakou tu arabskou ohlávku. Tak jsem tam tedy zajela pro korálky, a už vyrábím ohlávku :) Není to sice nic extra, ale na můj vkus je celkem povedená :)
Taky jsem si vyrobila ateliér, abych měla kde fotit, když bude venku ošklivo, a nebude se mi chtít utírat prach, nebo uklidit dané místo. Nafotím tam tu ohlávku :) Buď dneska, a nebo zítra :)

Koníci se dnes měli také dobře, ale poslední dobou k tomuto tématu nemám moc co psát.... Těšíme se ale na to překvápko od taťky a koníka od Mazla, kterého mi ve střebu odešle :) Nechala jsem si ho u ní přemalovat :)

Jo a na rajčeti je nové album s fotopříběhem!

A k předchozímu profilu: Děkuji za upozornění, ale koník se tak doopravdy jmenuje, chtěla jsem to trochu odlišit od toho filmového :) :) :)

Hidaglo

22. května 2012 v 10:00 | bobeška |  Koně v HBV
Jméno: Hidaglo
Věk: 8 let
Plemeno: Pinto
Pohlaví: hřebec
Otec: Faraon
Matka: Elisabetha 124
O něm: Hidaglo je náš velmi vzácný koník. Narodil se v Itálii, velmi kvalitná klisně Elisabetě, která byla a je westernová špička. Jezdí s Ondrou Trail, pleasure a Barell racing. Moc je to baví, zvlště Hidagla, je v nejlepších letech :) Je to takyvý vzorňáček, nikdy se moc neválí, a jezdec málokdy používá ostruhy :)

PS: Hidaglo je koník, který kouká směrem k nám :)

21.5.

21. května 2012 v 19:03 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj! Zdraví vás velmi velmi unavená Bobeška......

Tak nakonec jsem profilek přednastavit stihla, ale jen tak tak :) Chili má tedy také svůj profilek, teď by jich tu mělo být asi nejvíce, tak snad nevadí, aspoň v tom nebudu mít zmatek :) Jinak, od neděle tu nejsem, jedu na školu v přírpdě a vrátím se v pátek. Články máte přednastavené na každý den, pokusím se napsat ještě pár článků :)

Koníci dnes v celku nic nedělali, 1. den v týdnu, no.... Všechno se teprve rozjíždí, zítra už by to mělo být v poho :) Taťka mi říkal, že to překvápko by mohlo klapnout, tak jsem nedočkavá :) Ještě Vám to ale neřeknu, jak říkám, možná to klapne, možná ne :)

Fotka je myslím že ještě z podzimu.... To už je tááááák dávno....

Chili

21. května 2012 v 10:00 | bobeška |  Koně v HBV
Jméno: Chili
Věk: 5 let
Plemeno: Pinto-morgan
Pohlaví: Hřebec
Otec: -
Matka: Sagia
O něm: Chili je náš 1. tradík. Přijel k nám minulý rok na podzim. Je zaměřený na westernové a hobby ježdění. Má ale také rád dlouhé vyjížďky do terénu, nemá rád nudu v boxe. Do budoucna by jsme mu chtěli pořídit kamarádku, se kterou by jsme ho mohli i připustit. Patří Kyl a Ash.

20. 5.....

20. května 2012 v 17:13 | bobeška |  Dny v HBV
Ach jo, to už je zase neděle? Chjo, zítra zase do té školy, nejraději bych byla někde venku, a užívala si.... Jenže nemůžu, musím si zlešit tu matiku, mě to tak štve! Místo, abych všechno v pohodě zvládala, tak musím díky mé výnborné učitelce ležet v učení, protože dostáváme hromady úkolů na víkend.....
Snad jste se měli vy dobře :) Já jsem byla na výletě, pak sportovat, a najednou je 5 hodin.... Zítra jsem na kroužku do sedmi, tak prosím článek čekejte až večer, možná, že bude i něco přednastaveného :)
Koníci se měli fajn, teď asi budu natáčet nový fotopříběh :) Bude o víkendových a potom i letních taborech.... Snad nevadí, že to bude s bevile panenkami, s malými dětmi :) Myslím, že se Vám to bude líbit, už mám i něco nafoceného, ale musím ještě něco dovyrobit, aby to bylo super :)

krátké oznamko

19. května 2012 v 16:57 | bobeška
aho :) píšu vám z taťkového tabletu, protože nejsme doma, tak prosím omluvte velká písmena ;) před chvilkou jsem nafotila all about sama, myslím, že fotky se docela povedly. dneska ale přijedeme hodně pozdě večer, taťka má narozeniny. no, tak ahoj, musím běžet :)

18.5.

18. května 2012 v 20:02 | bobeška |  Dny v HBV
Čusík! :)
Konečně tu máme zase konec pracovního týdne, jéééé :) Víken bych si moc chtěla užít, ale ještě mě bolí všechno, hlavně nohy z té středy, takže budu odpočívat :)

Koníci se dnes také měli dobře. Vyrobila jsem nový set na SM, myslím, že se docela povedl, ale já vím, samochvála smrdí.... :)
Taky máme 2 nové SM jízdárny, taky nafotím :)
A ještě bych chtěla něco říct.....
SCH mám dohromady 89, což je opravdu veliké číslo...
Velkých BH mám 5, do budoucna bych chtěla ještě nějaké, ale....
Teď jsem se rozhodla, že se budu malinko více zaměřovat na stablíky, ti prťouskové mě naprosto uchvátili :)

Jinak, všechny koník mám moc ráda, ale u nás v hračkárnách jsou k dostání leda SCH odřeninami, ani když si třeba vybírám až ze zadního regálu, skoro v tom není rozdíl, a ještě za to chtějí 179,-..... Tak bych se tedy chtěla teď více zaměřit na stablíky, i pro to, že tradi a classici jsou na mě i na rodiče moc drazí, a stablíci jsou sice menší, ale v setech jsou většinou k dostání po více konících....

A ještě jedno překvápko :) Na nějakých 70% by k nám mělo něco dorazit :) Je to z e-baye, ale nechci to zapřiknout, taťka je tajemný, jak hrad v Karpatech :) Tak se tedy moc těšíme :)
Rozhodla jsem se tedy... No, tedy, až do doby, co nebudou SCH tolik poškrábaní, protože tlatit za to, jak jsem se už zmínila, skoro 2 stovky za odřeného koníka..... Někdy je mi jich i líto...
Ale, všechny značky i typy, co jsem sbírala do teď budu sbírat i nadále :)
Pro dnešek: PÁPÁ :)

17.5.

17. května 2012 v 18:26 | Bobeška
Dnešek byl pro mě dobrý, ale i blbí den zároveň....

Začnu tím blbím: Hrozí mi dvojka z matiky, blbé dělení dvojcif. číslem.... Bléééé!!! Kdo to vymyslel, jdu ho zabít!!! (nebo alespoň najít jeho hrob...)

A to dobré: Dostala jsem se do té vysněné sportovní třídy! Já jsem tak šťastná!!! Dneska totiž byli třídní schůzky, tak tam přišla ta učitelka, co nás zkoušela... :)
A pak mi ještě hrozí dvojka z AJ, přitom od pololetí, nemám nějak hrozné známky, každopádně převažují jedničky! No, dvojek jsem měla v celku asi tam 10... A jedniček docela dost.... tak nechápu, co té učitelce zase je, už asi 2 měsíce si na mě zasedá, s ničím mi neporadí a když dostanu špatnou známku, tak to ještě ,,omylem" řekne nahlas... Mě to štve, já potřebuju mít na vízu samé.... A mám na to hrozně málo času, v půlce června letím do Řecka.....

No a nakonec tojpříjemnější, tedy, alespoň pro mě :) Začala jsem malinko plánovat, co tady bude asi nejvíce, nebo v nejbližší době...

- Profilky jak koní, tak zaměstnanců
- Dodělaný (současný) areál
- Bleskovky
- Nějaké moje výrobky

A ještě je toho hodně, jen abych Vás navnadila :) Tak ahoj :)