Říjen 2012

Krásný Halloween - 31.10.

31. října 2012 v 20:26 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj!

Dneska pro mě byla výrazná jen jediná věc! - HALLOWEEN!!!! Vím, že to není náš svátek, ale myslím, že pro spestření u koníků a trochu zábavy je to docela dobré :) Oslavy mám naplánovanéna buď pátek večer, nebo na sobotu. Když se mi bude chtít, můžu to nafotit už zítra, ale to nejspíš neklapne, protože ještě nemám pár kostýmů pro koníky a ošidit to rozhodně něchci :)

A teď k těm New Yorským koníkům... Mamina mi je včera opravdu přinesla, nemovla jsem uděřit svým očím..... Fakt, The BEST!!! Okouzlili mě na první pohled, hříbátka jsou tam úžasně roztomilá! těším se, až je nafotím, asi určitě je nafotím zítra. Halloweenské focení se tedy odkládá na pátek večer nebo na sobotu, a je to :)

Tak se mějte, dobrou noc a HAPPY HALLOWEEN!
Happy Halloween, horror, scary,holiday,event, images, pictures, wallpapers A na závěr ještě jedna fotka :) Není moje, je z googlu :)

30.10.

30. října 2012 v 18:15 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj...

Dneska mám tak hnusnej den, že bych to nikomu něpřála... 1. hodinu - matika a debilní učitel. Pak hudebka a takové blbosti, na to máme taky blbé učitele. Pak se na mě našvala mamka, kvůli tomu, že se nesnažím tu matiku pochopit. Ne nesnažím, ale kdyby jsme na to měli třeba naší starou učitelku a mamka by mi to třeba vysvětlila a ne hned vynadala, možná bych to pochopit chtěla. No a co bylo to nejhorší? že k našim známým nejdeme. Pozvali totiž rodiče na večeři, ale snad vezmou koníky s sebou, taťka jim to teď napsal, takže si to snad přečtou. Oni ani rodiče totiž nemají pochopení, že ti koníci pro mě znamenají hodně moc. Pro ně je to jen pár koníků, ale pro mě? Hotový poklad!
teď se tady mořím s úkolem z matiky, jsem zvědavá, kdy tyhle věci použiju....

Pak mi taky babička objednala balíček od Pennygirl. Jsem moc ráda, už jsem si všechno prolezla, taky jsem se moc těšila na tu hru. ale, je mi úplně k prdu, protože nemáme nějaký windows 7 či co, a na žádný jiný počítač to taťka nainsalovat nemlže, protože tam ten win. 7 není a nepůjde to tam dát. Takže jsem se skoro rozbrečela... Ach jo :"(

A ještě něco... teď budu psát asi kratší články, kvůli škole, těch úkolů teď dostáváme fakt moc... Taks e mějte a držte mi palce, aby mi ti známí přečetli a koníky mi pošlou po rodičích....
Podle mě povedená fotka z letošního 1. sněhu :)

29.10.

29. října 2012 v 21:49 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj :)

Dneska jsem ve škole přežívala jen díky tomu, že.... No, řeknu vám to pěkně od začátku: Naši známí (maky a taťky nejlepší kamarádi) letěli na pár dní do New Yorku a když se mě ptali, co bych chtěla, řekla jsem, že byych si přála 2 stablíky. No a přivezli mi 2 sety Mystery foals! Jeden s Andaluským koníkem a Paso fino kobylkou a druhý s Paintkou a Paso finem. Už jsem se na ně moc těšila, ale bohuýžel dneska přijela ségra a museli jsem od nich jet doml, takže to nestihli vybalit. Jsem sice trochu zklamaná, že jsem se na ně celý den těšila, ale to nevadí, jedeme tam ztíra a všechno nám dají, povědí.... Už se na moje zlatíčka moc těším, a jsem zvědavá, jaká budou ta hříbátka :)

No, tak to by bylo :) Přes celé prázdniny jsme jim hlídali jejich obrovský dům a menší děti. A když napadl sníh, nenápadně jsem pádila fotit :) Fotky vám sem dám, jak jen to bude možné, možnná zítra.... No uvidím, ve škole teď máme záhul, navíc si moje výborná ,,kamarádka" půjčila od mě sešit na děják a zítra možná nepříjde do školy... Já vím, mohla bych říct, že si ho ode mě půjčila, ale minule se to samé stalo jedné holce ze třídy a učitelka jí řekla: To mě nezajímá. Nemáš to, dostaneš zápis tak jako tak, je mi to úplně jedno. " My máme totiž zapomínání, můžeme zapomenout max. 10x za pololetí, jinak dostaneme poznámku. Řekla bych, že by to teď mohli zvýšit aspoň na 15, protože už jsme přecijenom o trochu víš.... Mno, to je jedno :)

Tak, to jsem se zase trošičku rozepsala :D Prosím, držte mi zítra palce, abychom k těm známým zítra opravdu jeli :) Prostě já si to furt nedovedu představit... Koníci z New Yorku!!! (nechci se nějak vytahovat...)
Což mi připomíná, že zítra píšeme z té hnusné a z prominutím zku-----, pos----, kret----- matematiky s tím debilním učitelem! Fuj Fuj Fuj! Nechci! Nechci! Nechci!!!!!


Ern´s Pride Oliver

28. října 2012 v 6:00 | bobeška |  Koně v HBV
Jméno: Ern´s Pride Oliver
Věk: 6 let
Pohlaví: hřebec
Otec: Max Pride S
Matka: Sadaryy
O něm: O Oliverovi toho ještě moc nevíme. Přijel k nám teprve nedávno, ale má výborný charakter. Jezdí anglii i trochu western a je až neuvěřitelně hodný k dětem a jezdcům obecně. Je choulostivý, přijel ze Sahary, kde jsou vysoké teploty, ale zdejší podnebí bu zatím nedělá problém. :)

Katharina Stránská

27. října 2012 v 15:00 | bobeška |  Lidé v HBV
Jméno: Katharina Stránská (Katy)
Věk: 12 let
Pohlaví: žena
Její koně: Violeta
O ní: Katy se narodila v Čechách a také tady vyrůstala. Už od malička si přála mít vlastního koně a její rodiče, kteří o nich nic nevěděli, jí koupili Violetu. aty už v té době dlouho navštěvovala jezdecký klub, ale tam moc nebyli trenéři a jezdcům se moc nevěnovali. Pak se Katy musela s rodiči a Violetou přestěhovat a našla si jiný jezdecký klub - nás. U nás jsou holky spokojené a obě dělají velké pokroky :)
Katy a její oblíbená kobylka Mala :)

Podzimní vyjížďka

26. října 2012 v 9:06 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj :)

Je to už trošku déle, co se uskutečnila Podzimní vyjížďka. Holky jí měly naplánovanou už dlouho, je to taková ,,přípravka" před Hubertem. Holky si skočily i nějakou tu překážku, koníci byli také docela hodní :) Zkrátka, odpoledne u koní, jak má být :)
Po vyjížďce jsem vyzpovídala Emu, která jela na Stormym.
Já: modře
Ema: zeleně

Ahoj Emo, tak jak se ti líbila vyjížďka?
Byla moc hezká, všichni jsme si to užili.
Plánujete, že jí třeba příští rok zopakujete?
Určitě! Myslím, že takových bezvadných vyjížděk by mohlo být i víc...
Nevadilo ti, že jsi musela jet bez sedla? A proč jsi bez něj vlastně musela jet?
Ne, bylo to v pohodě. Stormy si sedlo ráno před stájemi prostě nechtěl nechat nasadit. asi to byla jedna z jecho nálad. Chtěla jsem jet ale na něm, tak jsem to prostě riskla bez sedla.
Vyšlo vám dokonce i počasí, že?
Ano, počasí bylo skvělé.
Emo, díky za rozhovor.
Nemáš za co. :)

Tak jste si přečetli i rozhovor :) Toto byl 1. ročník Podzimní vyjížďky, doufám, že jak říká Ema, se takových vyjížděk udělá více a tato se bude opakovat i příští rok.
Ema se Stromym při cvalu :-)

Fotky sem dám co nejdříve :)Ondřej Sláma

26. října 2012 v 6:00 | bobeška |  Lidé v HBV
Jméno: Ondřej Sláma
věk: 35 let
pohlaví: Muž
Funkce v HBV: Trenér, jezdec, pracovník
O něm: Ondra tady má ustájených několik svých koní. Pracuje tu jako jezdec a trenér. Jezdí westernově. Vyhrál už hodně soutěží a své zkušenosti rozdává dál. Když jsou závody, jezdí se svými žáky jako pomahač :)

25.10.

25. října 2012 v 19:44 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj :)
Na oslavě u kámošky to bylo bezva, konečně jsem se pořádně vyblbla :D Nejlepší byla slepá bába a plyšáková bitva :D :D Jinak se u mě nic moc zajímavého nedělo :)

Dneska mám na programu jediné - vyrábění. Všechno si vezmu do kuchyně nebo zůstanu u sebe v pokojjíčku a budu vyrábět věci na halloween :)
Plánuji vám také co nejdříve ukázat toho přeCMkovaného koníka, ale ještě nemá domalovaný ocas, dám ho sem, až bude úplně hotový... Aby tady zase někteří chytráci, co ani neumí CMkovat a nečtou články, jenom se koukají na fotky neřekli - fuj, ten má ale hnusný ocas... (tím nemyslím ty hodné holky :)))

Tak ahoj a prosím, omluvte krásný článek...

Evženie Midelson(ová)

25. října 2012 v 6:00 | bobeška |  Lidé v HBV
Jméno: Evženie Midelson(ová)
věk: 28 let
Pohlaví: žena
Funkce v HBV: Jezdkyně, trenérka, ošetřovatelka
O ní: Evža je velice nadějná frezúrní a skoková jezdkyně. Když jí bylo 18, odletěla do Holandska za zkušenostmi. Bydlela tak až do jara 2O12. Potkala tak také velice slavnou legedu - O´Learyho Irishe Diamonda, když tam byl na závodech. Byla velice šťastná, když se s ním u nás zase setkala.

Je to ta na Chilim :)

24.10.

24. října 2012 v 22:39 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj,
toto datum jsem si nemohla nechat ujít, přesně za 2 měsíce jsou Vánoce!!! :) Já vím, jsem blázen že na to myslím už takhle dopředu, ale to víte.... :) Zítra budu mít pěknou honičku, ráno mě taťka odveze k babičce a pak pojedu s kamarádkama za jednou kamarádkou :) Už se hrozně moc těším :)

Konečně máme podzimní prázdniny a odpočineme si alespoň na chvíli od školy.... dneska jsem byla s mamkou nakupovat a mamka mi koupila CHINA koníka velikosti Schleich. Chtěla jsem ho přemalovat, má docela hezký postoj a kukuč :) Mamina byla ohromená výsledkem, jak jsem koníka přemalovala, moc se jí líbil :) I když, já na koníkovi furt vidím své mouchy.... No ale to je jedno :)

Koníci se mají dobře. Rána ale bývají chmurná, hlavně kvůli tomu, že je hodně dlouho tma a taky kvůli chladu... Zítra si... No vlastně si zítra k babičce nemůžu vzít vyrábění, prtoože od ní jednu rovnou k té kámošce, tak to snad dodělám.... No, tak to nedodělám :D Přes celý víkend totiž hlídáme známým dům, takže.... Chjo, ale to nevadí :)

Kylie Midelson(ová)

24. října 2012 v 6:00 | bobeška |  Lidé v HBV
Jméno: Kylie Midelson(ová)
Věk: 30 let
Pohlaví: žena
Funkce v HBV: Majitelka hřebčína z části BH TRADI, ošetřovatelka, trenérka.
O ní: Nevím, co by jsme si počaly bez Kyl. Je zodpovědná, zkušená.... Je tady spolu se svou dcerou Ashley a sestrou Evžou. Jezdí převážně westernově, ale něco v anglie taky umí. Jako mladá odletěla do Ameriky, kde se setkala se spoustou koní, nejvíce se sblížila s Chilim, kterého si později také koupila.

Hřebci Schleich

23. října 2012 v 21:06 | bobeška |  Koně v HBV

Hřebci


Potřebovala bych s něčím pomoct...

23. října 2012 v 19:23 | bobeška |  Aktuality
Ahoj, potřebovala bych s něčím pomoct...

Nevíte, jak se dělají rozcestníky? Já to opravdu nevím, ale při takovém počtu koníků, jako mám já by se to docela vyplatilo, aby člověk nemusel jednoho koníka hledat půl hodiny :D Potřebovala bych tedy od někoho pomoct, budu opravdu moc moc vděčná za jakoukoliv radu :)

Bobeška :)

23.10.

23. října 2012 v 19:10 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj...

Dneska to byl ve košle horor.... Kluci furt chodí mezi holkama, tedy, vždycky se za nimi plíží a pak vykřiknou BAF!, ale takovým způsobem, že... Prostě zařvou co nejvíce můžou a když to takhle udělají každou přestávku nejméně pětkrát a mají z toho hroooooznou srandu, tak z toho člověka pak i bolí hlava, což je můj případ. Naštěstí mám zítra poslední den školy před prázdninami, alespoň nějaká pozitivní věc :)

Focení jsem dneska bohužel vůbec nestihla, celý den byla mlha, že neylo vidět dál jak na 50 metrů a navíc jsem musela uklízet. Asi se vám vzdá, že nedělám nic jiného, než uklízím, ale ona je na tom část pravdy :D

Koníci se mají dobře, jako vždy :) Dneska ale bohužel nemohli na louku kvůli té mlze a hlavně zimě... Ještě jsem totiž nevyrobila teplé deky pro některé koníky.... Já vím, musím se polepšit :)
Njn, mám ráda pokusy :) Zrovna jsem se probýrala foťákem, když jsem narazila na programy: černobíle, sépiové a normální :) Tohle je focelo sépiově :)

Amy Sheltersová

23. října 2012 v 6:00 | bobeška |  Lidé v HBV
Jméno: Amy Sheltersová
Věk: 24 let
Pohlaví: žena
Funkce v HBV: Trenérka, pomocnice, ošetřovatelka
O ní: Amy sem přijela spolu se svojí kamarádkou Domčou a koňmi. Je milá, občas až moc chytrá a nesnese špatnou péči o koně. Má u nás ustájeného svého miláčka, arábka Lovely Boye. Jezdí s ním parkúr, občas i drezůru v kategorii Z, v parkuru kategorii L, někdy i vyšší.

22.10.

22. října 2012 v 19:24 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj...

Učitelé nás bohužel neustále zahlcují domácími úkoly, každý den máme alespoň 3. Navíc, učitel na matiku je úplný vypatlanec, neumí R, takže mu skoro vůbec nerozumíme a nejvíce úkolů máme právě z matiky.... Já do té školy nechci, pomoc....

Zítra SNAD nafotím nějaké výrobky, co jsem za posledních několik dní vyrobila. Jsem ráda, že za 2 dny už budou krátké podzimní prázdniny, ale alespoň něco.... Jsem ráda za každý den, co nemusím do školy.

Koníci se mají skvěle, všichni jsme se už naladili na Halloweenkou ,,vlnu" neboli atmosféru. Určitě nafotím, jak se bude zdobit hřebčín atd. :) Rozmyslím si ale, kam rám fotky, jestli na rajče nebo sem, protože jak rajče zhoršuje kvalitu.... Fuj! To si radši dám práci s pořádným článkem, než to dát na rajče, kde je blbá kvalita...
Mějte se hezky :)

Dominika Rosenbergherová

22. října 2012 v 6:00 | bobeška |  Lidé v HBV
Jméno: Dominika Rosenbergherová
Věk: 25 let
Pohlaví: žena
Funkce v HBV: Jezdkyně, pomocnice, trenérka
O ní: Domča se narodila v Německu, kde také vyrůstala a bydlela tam až donedávna, dokud se nepřestěhovala do Čech k nám, spolu se svojí nejlepší kamarádkou a koňmi. Je to milá holka, ráda pomáhá. Je velice zkušená, se svojí kobylkou Nikaskou jezdí 3 days eventing ( militaty) a jsou velmi úspěšné.

Fotogalerie - Ern´s Pride Oliver s rodinou

21. října 2012 v 10:41 | bobeška |  Fotogalerie
Nebudu zdržovat zbytečnými řečmi, dávám sem fotogalerii našich arábků, Olivera, Pretty a Tail :) Tak ať se fotky líbí!


Fotky - Vycházka s koníky do lesíka

21. října 2012 v 9:49 | bobeška |  Deník HBV
Tak, konečně jsem přišla na to, jak se nahrávají fotky do mého nového noťasu :)

Včera jsem byla s koníky na vycházce v lesíku, který je na golfu. Šla jsem na moje oblíbená fotící místa, jsou osvědčená, avšak s tradíky jsem tam nikdy nebyla. Koníkům se v lese moc líbilo, pokud vydrží počasí, určitě to někdy zopakuji, třeba s Chilim a Buck nebo s Uegem a Montym... Nezapomenu samozřejmě taky na SCH a na Stablíky, nebojte :)

Už ale nebudu zdržovat, dole máte odkaz :)


20.10.

20. října 2012 v 20:39 | bobeška |  Dny v HBV
Ahoj :)


Dneska jsem byla asi na posledním turnaji sezóny :) Vzala jsem si s sebou i koníky a fotila, až bude čas, určitě je sem nebo na rajče dám. Ráno a večer byla hrozná zima, ještěže jsem zítra doma :) Teďka se s rodiči dIvám na film ,,koupili jsme zoo", zatím dobrý :)
moc se omlouvám za krátký článek, ale po dnešku jsem hrozně unavená, takže.... A ještě ke všemu píšu z tabletu.