Květen 2014

Úterní odpoledne

27. května 2014 v 19:23 | Bobeška |  Fotogalerie
Tak, konečně přidávám slíbené fotky :)
Minulé úterý bylo přenádherné počasí. Celé odpoledne jsem měla volné, takže jsem neváhala a šla jsem na zahradu fotit! :) Nejdřív jsem začínala jenom se skupinkou koní, nakonec mi to ale nedalo a zašla si ještě pro nějaké :D :)
Přeji hezké pokoukání :)

27.5.

27. května 2014 v 18:37 | Bobeška |  Dny v HBV
Ahoj :)

Ten čas ale letí... Téměř za měsíc budou konečně prázdniny! :) Nemůžu se dočkat :)
Momentálně bohužel nemám moc času a nápadů, o čem bych psala články.... Chtěla jsem už dávno přidat další díly Dressage Championa, bohužel, Star Stable se mi vždy po třech minutách vypne a potom se tam moc snímků udělat nedá... :( Ale pokud byste měli zájem, mohla bych vždy určitý den v týdnu přidat fotky ze StarStable online! :) To mi sice taky trochu blbne, ale ne tolik, jako to obyčejné... :)

Co nevidět také přidám slíbené fotky z minulého úterý. Ještě je musím promazat a některé zmenšit, takže se můžete těšit! :)
A chtěla bych také poděkovat těm, co na můj blog stále chodí a komentují... Budu se vám to snažit co nejdříve co nejvíce oplatit! :)

mnou, nedávno focená podvečerní fotka :)

19.5.

19. května 2014 v 20:20 | Bobeška |  Dny v HBV
Ahoj :)

Minulý týden jsem měla docela dost nabitý, tak se omlouvám, že jsem nenapsala... Nafotila jsem ale pár fotek v dešti a myslím, že jsou docela povedené :)

Taky se tak těšíte na prázdniny? :) Já strašně moc, už aby to bylo :) Dneska měl učitel na matiku zase přednášku o tom, jak se neučíme, že už máme prázdniny atd. atd.... :D Hlavně že říká, že máme málo času, přitom ON toho prokecá ze všech nejvíc. :/

Tento týden má být nádherně, takže zítra půjdu nejspíš určitě fotit! :) Ještě přidám "dešťové fotky". Fotila jsem Over Looka, do deště mi přijde jako ideální model ;) :)

Fotogalerie: Jarní barvy

12. května 2014 v 16:14 | Bobeška
Když jsem se dneska ráno probudila, myslela jsem si, že bude ošklivo, ale naštěstí se počasí umoudřilo, takže jsem odpoledne mohla jít fotit! :)
Měla jsem v plánu fotit Orflunda s novým setem sladěným do červena, ale nakonec jsem neodolala a nafotila i nějaké detaily květin.
Hezké pokoukání! :)

Challange A-Z - H

12. května 2014 v 14:31 | Bobeška |  Projekty
H jako Harry Potter

Harry Potter patří mezi mé nejoblíbenější knížky a filmy. Podle mě je to úžasný příběh (nejenom pro děti) a každý díl má v sobě něco zvláštního a nezapomenutelného.
Všechny díly jsem "bohužel" dočetla už před třemi lety, ale nedělá mi problém se do nich znovu začíst, přemýstit se do světa, který je sice vymyšlený, ale nádherný. :)

Fotogalerie: Sezóna začíná!

5. května 2014 v 16:05 | Bobeška |  Deník HBV
Dnes se po delší době udělalo krásně. Koně se už od rána pásli na loukách a lidé z HBV přichystali pro Cathy jedno velké překvapení - dnes se zúčestnila 1. crossového tréninku v letošní sezóně a aby toho nebylo málo, Hanka suohlasila s tím, že jí pro dnešní den zapůjčí svého Korzára, vítěze Jarní Stuhy! :) Spolu s ní trénovala i Verča na Next to Me, která se letos bude zaměřovat na millitary.

Trénink probíhal jako vždy - koně se nejdříve opracovali a pak se šlo na skákání. Holkám to šlo skvěle, na Cathy byla zpočátku vidět menší nejistota, ale Korzár, zkušený koník ji v tom nenechal a na několika skocích jí trochu pomohl :)
Nakonec si holky daly malý závod na našem novém závodišti. Ještě se oficiálně nezprovoznilo, ale i tak si myslím, že se fotky povedly :)

http://bobeska38hbv.rajce.idnes.cz/Sezona_zacina


Challange A-Z - G

1. května 2014 v 10:00 | Bobeška |  Projekty
G jako Golf
Golf je sport, kterému se už víc jak 6 let velice aktivně (i s rodiči) věnuji. Pro některé je to snobský sport a někteří si vymslí, že je to jenom plácání do míčku.. - Není to tak. Spousta mých spolužáků ve třídě si to myslí a ani moje třídní učitelka nepovažuje golf za sport, ale golf je mnohdy těžší než třeba florbal, voleybal, atletika... Člověk potřebuje nějakou sílu, aby těch 5 km v různém terénu ušel a přitom hrál, kdo hraje, jistě ví :) A nesmím zapomenout, že rozhoduje i hlava - zkrátka to, jak si to v ní člověk srovná a nepos... se z toho, že by měl uhrát takový a takový výsledek, že si to nesmí pokazit atd... :D :)
Nechci se chlubit, ale můj HCP je 16,3 - zatím.... :)

Asi vás zklamu, ale svoji fotku z golfu sem dávat nebudu... :D :D :D

Zdroj fotky: https://www.google.cz/search?hl=cs&authuser=0&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1517&bih=756&q=golf&oq=golf&gs_l=img.3..0l10.1296.4476.0.4583.8.7.1.0.0.0.758.2169.5-1j2.3.0....0...1a