Září 2014

Pretty girl

23. září 2014 v 16:18 | Bobeška |  Koně v HBV

Jméno: Pretty girl
Věk: 5 let
Plemeno: Arabský plnokrevník

Potomci: Tail of Light
Pohlaví: klisna

O ní: Pretty pochází z Francie, kde se narodila a ve dvou letech byla zakoupena k nám do Čech. Má milou a přátelkou povahu, nebojí se výzev, ale nemá ráda alé děti. Je všestranně ježděná, nejvíce ji ale asi baví parkur. Občas se podívá na přehlídky a to i díky její krásné, bílé barvě.
Do budoucna bychom možná plánovali další potomky, ale její majitelka by ji především ráda dostala do parkurové kategorie S nebo ST. :)
Thunder´s story - úvod

16. září 2014 v 6:15 | Bobeška |  Projekty
Vendy je 16 let a už od mala touží po jednom - stát se parkurovou jezdkyní světového rázu. Miluje koně a už dlouho má v pronájmu krásného, temperamentního bělouše jménem Lucky.

Společně trénují, připravují se na různé závody. Jednoho dne ale Vendin otec dostane novou práci a rodina se musí odstěhovat na téměř druhý konec země.
Vendy zkouší rodiče přemluvit, aby si mohla Luckyho koupit, ale tak se nestane... Vendy čeká něco jiného.... Plno dobrodružství.... Odvahy.... A svobody....

1. díl již brzy...


Konečně přihlášená! :D

12. září 2014 v 20:31 | Bobeška |  Novinky
Moc bych vám chtěla poděkovat za radu spustit blog v jiném programu.... Neskutečně se mi ulevilo, když jsem se konečně mohla přihlásit z ntb! :))))

Mám se docela dobře. Ve škole nás už od začátku roku zahrnuli domácími úkoly a tento týden i prvními písemkami. Už aby byly zase prázdniny :D
V ponědlí jsem měla narozky... Doufala jsem v jednoho koníka, ten nakonec nevyšel, ale nevadí... Věci jsem dostávala průběžně během roku, tak mi toho na narozky moc nezbylo. Byla jsem nepatrně zklamaná, ale co se dá dělat... :)

Do dalších dnů... Mám hroznou chuť nafotit fotopříběh. Příběh. Cokoliv. Zjistila jsem, jak moc mi to chybí a mámm asi 3 návrhy na příběh, které během víkendu zhodnotím. Nejlíp se mi to fotí asi se stablíky, kteří mají ohebné jezdce. Tradíků mám málo a se SCH... No, nevím... :) Každopádně byl chtěla do příběhu nějakým způsobem zakomponovat 4 nové stablíky, které jsem vám v srpnu představila ;) :) Jasně, jsou to appaloosy, ale kdo říká, že appa nemůže zvládnout military.... :D Ale to už zabíhám do podrobností a nechce vás připravit o překvapení ;D


Nový začátek

8. září 2014 v 21:51 | Bobeška |  Novinky
Ahoj všichni,
jsem moc ráda, že můžu psát alespoň z mobilu. Problémy s blogem se bohužel nevyřeší my a tak to zítra zkusí taťka, jestli se s tím nebude dát něco dělat.... Snad ano :)
A k nadpisu - posledních pár měsíců jsem nebyla kdovíjak aktivní a abych řekla pravdu - chybělo mi to. Všechno. Obíhání, psaní článků... O prázdninách jsem moc času neměla, ale teď budu mít určitě minimálně 2 dny v týdnu volné, což je super. Snad to tedy půjde ve škole jako po másle :) mám spoustu námětů na fotopříhěhy a chuť to tu nějakým způsobem vylepšit. :)

tak tedy zatím! :) jsem tu :)