Únor 2015

Všestrannostní sada s martingalem

28. února 2015 v 14:50 | Bobeška |  Moje výrobky

Přináším několik fotek nového setu určeného pro všestrannost. Oproti jiným setům jsem přidala i martingal a jednoduché kamaše. Je vyrobený na modelu haflinga (v tomto případě Paris).

Dělala jsem ho.... Cca hodinu čistého času (neměla jsem tolik času, abych ho dodělala v kuse). Jsem s ním poměrně spokojená, všechno drží tak, jak má, a z toho mám radost :) Co na něj říkáte vy? :)
Shrnutí předchozích dnů

18. února 2015 v 14:33 | Bobeška |  Fotogalerie
Ahojky :)

Přináším menší fotogalerii, která byla focená ještě se sněhem. Už před pár dny ale téměř všechen roztál a vypadá to, že už ani nenapadne... Můžu tak ale pokračovat s fotopříběhem o Thunderovi, myslím, že jeho pokračování bude zajímavé :)

A teď k té fotogalerii. Fotila jsem koně, které moc nefotím, jak SCH, tak BH. Měla jsem v plánu nafotit ještě několik fotek Chilliho, ale byla mi tak hrozná zima na prsty a foukal vítr, že jsem to nakonec vzdala :D
Doufám, že se fotky budou líbit :) S některými jsem si i mírně pohrála v počítači :)

PS: Rajče mi zase zhoršilo kvalitu, tak to prosím berte s nadhledem... Všechny špatné fotky jsem v počítači vymazala a... No comment :/


Pestrá sada pro stablíky

5. února 2015 v 17:35 | Bobeška |  Moje výrobky
Nedávno jsem dokončila parkurový set pro stablíky. Dostala jsem novou koženku, takže jsem ji samozřejmě musela zkusit a výsledkem je podle mě poměrně povedená sada :)
Hnědou uzdu a sedlo doplňuje zelená podsedlovka s růžovým lemem a růžové bandáže. Vyroben byl na míru klisně So Fantastic.

Budu ráda za vaše názory :)