Duben 2015

Vyrábění ve westernovém stylu

20. dubna 2015 v 21:40 | Bobeška |  Moje výrobky
Nedávno jsem dostala velkou vyráběcí náladu. Tentokrát jsem ji "využila" na úkor tradíků a protože moc westernová sedla nevyrábím, rozhodla jsem se pro změnu a jedno vyrobila, pro Chilliho.

Překvapilo mě, že mi výroba nezabrala tolik času, jako plánování, jak vůbec sedlo poskládat, aby se alespoň trošku lišilo od jiných westernových sedel a tak.
Celkově jsem tento set dělala cca 2 hodiny, ale s výsledkem jsem poměrně spokojená. Jsem zvědavá na vaše názory :)


Zima se vrací

2. dubna 2015 v 10:14 | Bobeška |  Dny v HBV
Konečně, začaly prázdniny. Dnes jsem chtěla jít nafotit pokračování fotopříběhu Thunder´s Story, který po zimní pauze může znovu "začít".
Jenže na zahradě máme momentálně okolo 15ti cm sněhu, už od včerejška vytrvale chumelí. Vypadá to, že jsem to s tím minulým focením "nejspíš poslední zimní fotky roku 2015" mno... Malinko zakřila :D Další focení pokračování se tedy bohužel odkládá.

Momentálně hodně vyrábím, zkouším různé techniky malování, trénuji, učím se... Je toho hodně, ale na focení a poté blog si vždy chvilku času najdu :) Náš nejnovější přírůstek, klisnička Lost Star se má výborně, spolu s maminkou Violett až donedávna trávily spoustu času na pastvě za stájemi, ale díky sněhovým podmínkám se dvojce nyní chodí projít převážně do haly nebo na krátké procházky po odklizených cestch.
Pomalu se též připravujeme i na Velikonoce, jarní úklid jsme (úspěšně :D) zvládli, stáje, postroje, koně, louky a mnoho dalšího září čistotou, vyčištěn je i les a nyní je připraven na zajímavé focení a vyjížďky.
Díky kácení několika stromů u nás vzniklo mnoho velimi zajímavých míst pro focení, ale o tom již jistě víte.

To by bylo prozatím všechno, mám chuť jít opět vyrábět (no, co jiného, když je venku takto :D )